Printati aceasta pagina

Grup Tinta

 

GRUPUL TINTA PENTRU CURSUL „Teoria si practica editarii”

in cadrul proiectului „Extinderea oportunităţilor de dezvoltare a competenţelor studenţilor în activităţi de informare şi documentare – EduFor Competence!”


Facultatea de Litere – Asistenta Manageriala si Secretariat

Nr. crt.

Nume si prenume

Admis/respins

1

Onea I. Olivia Iuliana

admis

2.

Mihai V. Georgiana Catalina

admis

3.

Dascalu D. D. Adrian

admis

4.

Dascalu D. D. Iulian

admis

5.

Rosianu V. Elena Daniela

admis

6.

Vara D. Andreea Manuela

admis

7.

Tudorache V. Stefania

admis

8.

Iancu G. Ioana Ana Maria

admis

9.

Juganaru C. Daniela

admis

10.

Morosanu D.F. Madalina Ana Maria

admis

11.

Bruma F. Cristina Madalina

admis

12.

Costachi F. Lucia Mioara

admis

13.

Tita C. Elena Andreea

admis

14.

Ungureanu C. Crinuta Daniela

admis

15.

Badea G. Andreea Lia

admis

16

Comsa G. L. Ioana

admis

17.

Radu Daniela

admis

18.

Dumitrescu G. Lavinia Maria

admis

19.

Dumitru M. Gabriela Georgiana

admis

20.

Boncea P. Lavinia Maria

admis

21.

Zlate G. Amalia Corina

admis

22.

Cutaru P. Bianca Ionela

admis

23.

Badea M. Florentina Adelina

admis

24.

Sandu S. Anca Iuliana

admis

25.

Juganaru C. Georgiana

admis

26.

Bucur G. Paula Andreea

admis

27.

Chiculita I. Gabriela

admis

28.

Simion G. Carmen Simiona

admis

29.

Paraschiv T. Gabriela Roxana

admis

30.

Dinu F. Maria

admis

31.

Stan A. Andreea Bianca

admis

32.

Vagner D. Georgiana

admis

33.

Niculae I. Elena Alina

admis

34.

Molnar Beatrice Larisa

admis

35.

Sirbu I. Georgiana Beatris

admis

36.

Bulete C. Cristina

respins

Facultatea de Litere – Studii Europene

Nr. crt.

Nume si prenume

Admis/respins

1

Ispas V.L. Simona Maria

admis

2.

Dinu I. Anca Beatrice

admis

3.

Stanescu G. Andreea Iuliana

admis

4.

Irimia F. Anca Cristina

admis

5.

Pop M.G. Bianca Mara

admis

6.

Oniga I. Alexandra Georgiana

admis

7.

Popa V. Mihaela Cristina

admis

8

Voicu G.G. Alis Ştefania

admis

9

Perdum N.N. Diana Alexandra

admis

10

Goicianu D. Anamaria Cristina

admis

11

Măgăriţă V. Sorina Marinela

admis

12

Gherghiceanu G. Silvia Andra

admis

13

Păcureţ D. Nicuşor Ovidiu

admis

14

Vasile M.C. Alba Teona

admis

15

Szasz C. Alexandru - Ionuţ

admis

16

Vornicu T. Alina

admis

17

Manolache N. Madalina Gabriela

admis

18

Onofrei M. Mihaela Gianina

admis

19

Preda T. Maria Claudia

admis

20

Tudor I. Carla Lorena Nicoleta

admis

21

Mesteacan O.E. Mihaela

admis

22

Stan L.I. Eliza Ioana

admis

23

Popescu C. Roxana Maria

admis

24

Cavescu I.M. Adelina Filofteia

admis

25

Smarandescu D. Ana

admis

26

Dragomir V. Daniel Catalin

admis

27

Enache P. Mirela Cristina

admis

28

Ghita N. Daniela Camelia

admis

29

Toma E. Andreea

admis

30

Gheorghe M. Monica Geanina

admis

31

Brasoveanu A. Mirela Ionela

admis

32

Adam I. Corina Ionela

admis

33

Mihalcea Rebeca Lacramiara

respins

34

Cretu Diana

respins

35

Epuran Oana Crisatina

respins

36

Enache Mirela Cristina

respins

37

Ilie Angelica Maria

respins

38

Danciulescu I. Marina Ramona

respins

39

Popescu T. Andreea Claudia

respins

40

Neacsu T. Raluca Teodora

respins

41

Dimancea C. Violeta Madalina

respins

Facultatea de Litere – Ştiinţe ale Informării şi documentării

Nr. crt.

Nume si prenume

Admis/respins

1

Bucur A. Mihaela Roxana

admis

2.

Dragomir T. Rebeca Beatrice

admis

3.

Ionica M. Denisa Nicoleta

admis

4.

Nica G. Nicoleta

admis

5.

Mircea P.D. Ioana Simona

admis

6.

Petrescu N.D. Mirela Gabriela

admis

7..

Popa D. Elena Doinita

admis

8.

Tue N. Cristina

admis

9.

Oprea V. Larisa Cristina

admis

10.

Tucan M.V. Mihaela Adriana

admis

11.

Coca V. Alexandra

admis

12.

Lita M. Cristina Alina

admis

13.

Ghiocel N. Florentina Mirela

admis

14.

Alexe I. Maria

admis

15.

Filimon E. Ana-Maria Ştefania

admis

16.

Ganta N. Maria  Mirabela

admis

17

Mihai V. Roxana Mihaela

admis

18

Vlad C. I. Georgian

admis

19

Chelaru Gabriel

admis

20

Todut G.  Tudor George

admis

21

Simion I. Ionuţ Cristian

admis

22

Stanciu Cosmin Andrei

admis

23

Manolache Ionela

respins

24

Baragan Andreea Iuliana

respins

25

Tonciu Alexandra

respins

26

Cîrnaru Tania Florentina

respins

27

Leu Roxana

respins

28

Didoiu D. George Alexandru

respins

29

Florea Manuela

respins

30

Voicu Alina Maria

respins

Facultatea de Litere – Literatura universala si comparata

Nr. Crt.

Nume si prenume

Admis/respins

1

Florescu V. Fabiana Maria

admis

2.

Popa G. Maria Margareta

admis

3.

Tanase M. Georgiana

admis

4.

Florescu S. Sabrina Andreea

admis

5.

Oancea D.L. Maria Ioana

admis

6.

Enache V. Andreea Lavinia

admis

7.

Bulboaca-Trif E. Andrei Theodor

admis

8

Dumitrescu M.R. Ioana Cristina

admis

9

Lungulescu D.C. Diana Elena

admis

10

Toma P. Alina Iuliana

admis

11

Sitescu N. Maria Alina

admis

12

Popescu Ancuta

respins


Pagina anterioară: Curs
Pagina următoare: Galerie Foto